SPhoenix AI (1.0.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Date
az: Tarix

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Refresh
az: Yenilə

en: User
az: İstifadəçi

en: Bottom
az: Aşağı

en: Medium
az: Orta

en: Details
az: Detallar

en: Goal
az: Məqsəd

en: Anonymous
az: Anonim

en: Getting Started
az: Başlayanda

en: Permissions
az: İcazələr

en: Keyword
az: Açar söz

en: About
az: Haqqında
