SPhoenix AI (1.0.1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Date
be: Дата

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: User
be: Карыстальнік

en: Bottom
be: Знізу

en: Medium
be: Сярэдні

en: Details
be: Падрабязна

en: Anonymous
be: Ананім

en: Features
be: Функцыі

en: Configure permissions
be: Наладзіць правы

en: Permissions
be: Правы

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: About
be: Аб

en: Minimal
be: Мінімальны

en: Dark
be: Цёмная
