SPhoenix AI (1.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Date
bn: তারিখ

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: About
bn: সম্পর্কে
