SPhoenix AI (1.0.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Date
bs: Datum

en: Preview
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Medium
bs: Srednje

en: Details
bs: Detalji

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Permissions
bs: Dozvole
