SPhoenix AI (1.0.1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Estimated Cost
da: Anslået pris

en: Date
da: Dato

en: Preview
da: Gennemse

en: Default
da: Standard

en: Refresh
da: Opdatér

en: User
da: Bruger

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Left side
da: Venstre side

en: Right side
da: Højre side

en: Bottom
da: Bund

en: Details
da: Detaljer

en: Goal
da: Mål

en: Anonymous
da: Anonym

en: Task
da: Opgave

en: Period
da: Periode

en: Configure permissions
da: Tilladelser

en: Getting Started
da: Kom i gang

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Keyword
da: Nøgleord

en: About
da: Om

en: Field Name
da: Feltnavn

en: Last year
da: Seneste år

en: Light
da: Lyst

en: Dark
da: Mørkt
