SPhoenix AI (1.0.1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Date
eu: Data

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Refresh
eu: Berritu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Left side
eu: Ezker aldea

en: Right side
eu: Eskubi aldea

en: Bottom
eu: Behean

en: Medium
eu: Ertaina

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: About
eu: (r)i buruz
