SPhoenix AI (1.0.1) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Default
fi: Oletus

en: Refresh
fi: Päivitä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Left side
fi: Vasen sivu

en: Right side
fi: Oikea sivu

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Goal
fi: Tavoite

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Task
fi: Tehtävä

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Period
fi: Ajanjakso

en: Configure permissions
fi: Säädä käyttöoikeuksia

en: Getting Started
fi: Näin aloitat

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Keyword
fi: Avainsana

en: About
fi: Tietoja

en: Last year
fi: Viime vuosi

en: Light
fi: Vaalea

en: Last 30 days
fi: Viimeiset 30 päivää

en: Minimal
fi: Minimaalinen

en: Dark
fi: Tumma
