SPhoenix AI (1.0.1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Bottom
gu: નીચે

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Details
gu: વિગતો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Task
gu: કાર્ય

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: About
gu: વિશે
