SPhoenix AI (1.0.1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Date
he: תאריך

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Refresh
he: ריענון

en: User
he: משתמש

en: Left side
he: צד שמאל

en: Right side
he: צד ימין

en: Bottom
he: למטה

en: Medium
he: בינוני

en: Details
he: פרטים

en: Goal
he: יעד

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Task
he: משימה

en: Features
he: פיצ'רים

en: Configure permissions
he: הגדרת הרשאות

en: Getting Started
he: מתחילים

en: Permissions
he: הרשאות

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: About
he: אודות

en: Last year
he: בשנה האחרונה

en: Minimal
he: מינימלי
