SPhoenix AI (1.0.1) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Date
ja: 日付

en: Preview
ja: プレビュー

en: Default
ja: デフォルト

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: User
ja: ユーザー

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Left side
ja: 左サイド

en: Right side
ja: 右サイド

en: Bottom
ja: ボトム

en: Medium
ja: 中程度

en: Details
ja: 詳細

en: Goal
ja: 目的

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Task
ja: タスク

en: Features
ja: フィーチャー

en: Period
ja: 期間

en: Configure permissions
ja: 権限の設定

en: Getting Started
ja: はじめに

en: Permissions
ja: 権限

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Keyword
ja: キーワード

en: About
ja: アバウト

en: Field Name
ja: フィールド名

en: Enabled Content Types
ja: コンテンツタイプを許可

en: Last year
ja: ここ1年

en: Minimal
ja: 最少
