SPhoenix AI (1.0.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Date
jv: Tanggal

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Refresh
jv: Anyari

en: User
jv: Panganggo

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Medium
jv: Sedheng

en: Details
jv: Lengkapé

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Period
jv: Periode

en: Configure permissions
jv: Konfigurasi kawenangan

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: About
jv: Ngenani
