SPhoenix AI (1.0.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Date
ka: თარიღი

en: Refresh
ka: განახლება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Medium
ka: საშუალო

en: Details
ka: დეტალები

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Permissions
ka: უფლებები
