SPhoenix AI (1.0.1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Bottom
km: បាត

en: Medium
km: មធ្យម

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Configure permissions
km: កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​សិទ្ធិ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: About
km: អំពី

en: Minimal
km: អប្បរមា
