SPhoenix AI (1.0.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Estimated Cost
mr: अंदाजित खर्च

en: Date
mr: दिनांक

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: User
mr: सदस्य

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार

en: Informative
mr: माहितीपूर्ण
