SPhoenix AI (1.0.1) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Estimated Cost
nl: Geschatte kosten

en: Date
nl: Datum

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Refresh
nl: Verversen

en: User
nl: Gebruiker

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Left side
nl: Linkerkant

en: Right side
nl: Rechterkant

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Goal
nl: Doel

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Task
nl: Taak

en: Period
nl: Punt

en: Configure permissions
nl: Toegangsrechten instellen

en: Getting Started
nl: Beginnen

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: About
nl: Over

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Last year
nl: Vorig jaar

en: Light
nl: Licht

en: Title Field
nl: Titelveld

en: Minimal
nl: Minimaal

en: requests
nl: verzoeken

en: Dark
nl: Donker

en: Industry
nl: Industrie

en: URL Alias
nl: URL-alias
