SPhoenix AI (1.0.1) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Date
oc: Data

en: Preview
oc: Apercebut

en: Default
oc: Per defaut

en: Refresh
oc: Refresca

en: User
oc: Utilizaire

en: Left side
oc: Costat esquèrra

en: Right side
oc: Costat dreit

en: Bottom
oc: Bas

en: Medium
oc: Mejan

en: Details
oc: Detalhs

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Period
oc: Periòde

en: Configure permissions
oc: Configurar los dreits d'accès

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Keyword
oc: Mot clau

en: About
oc: A prepaus

en: Minimal
oc: Mínima

en: Meta Description
oc: Meta Descripcion
