SPhoenix AI (1.0.1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
