SPhoenix AI (1.0.1) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Estimated Cost
pl: Szacowany koszt

en: Date
pl: Data

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: Refresh
pl: Odśwież

en: User
pl: Użytkownik

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Left side
pl: Lewa strona

en: Right side
pl: Prawa strona

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Medium
pl: Średnie

en: Details
pl: Szczegóły

en: Goal
pl: Cel

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Task
pl: Zadanie

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Period
pl: Okres

en: Configure permissions
pl: Konfiguracja uprawnień

en: Getting Started
pl: Pierwsze kroki

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: About
pl: O stronie

en: Last year
pl: Poprzedni rok

en: Light
pl: Jasny

en: Last 30 days
pl: Ostatnie 30 dni

en: Recent Activity
pl: Ostatnia aktywność

en: Title Field
pl: Pole nazwy

en: Minimal
pl: Minimalistyczny

en: Dark
pl: Ciemny

en: Export CSV
pl: Eksportuj CSV
