SPhoenix AI (1.0.1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Date
sk: Dátum

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: User
sk: Používateľ

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Left side
sk: Ľavá strana

en: Right side
sk: Pravá strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Medium
sk: Stredná

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Configure permissions
sk: Nastaviť oprávnenia

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: About
sk: Informácie o

en: Recent Activity
sk: Nové aktivity

en: Minimal
sk: Min.
