SPhoenix AI (1.0.1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Estimated Cost
sv: Beräknad Kostnad

en: Date
sv: Datum

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Default
sv: Förvald

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: User
sv: Användare

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Left side
sv: Vänster sida

en: Right side
sv: Höger sida

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Medium
sv: Mellan

en: Details
sv: Detaljer

en: Goal
sv: Mål

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Task
sv: Uppgift

en: Features
sv: Funktioner

en: Configure permissions
sv: Konfigurera behörigheter

en: Getting Started
sv: Komma igång

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: About
sv: Om

en: Last year
sv: Förra året

en: Light
sv: Ljust

en: Dark
sv: Mörkt

en: Export CSV
sv: Exportera CSV
