SPhoenix AI (1.0.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Date
th: วันที่

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Details
th: รายละเอียด

en: Configure permissions
th: กำหนดสิทธิ์ของผู้ใช้

en: Getting Started
th: การเริ่มต้น

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: About
th: เกี่ยวกับ
