SPhoenix AI (1.0.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Date
bg: Дата

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Refresh
bg: Обновяване

en: User
bg: Потребител

en: Bottom
bg: Дъно

en: Medium
bg: Среда

en: Details
bg: Детайли

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Configure permissions
bg: Настрой правата

en: Permissions
bg: Права
