SPhoenix AI (1.0.1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Left side
bo: གཡོན་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Right side
bo: གཡས་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Configure permissions
bo: སྤྱོད་དབང་སྒྲིག་འགོད

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: About
bo: གསལ་བཤད
