SPhoenix AI (1.0.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Configure permissions
dz: གནང་བ་ཚུ་རིམ་སྒྲིག་འབད་
