SPhoenix AI (1.0.1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Date
eo: Dato

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Refresh
eo: Renovigu

en: User
eo: Uzanto

en: Left side
eo: Maldekstra flanko

en: Right side
eo: Dekstra flanko

en: Medium
eo: Medio

en: Details
eo: Detaloj

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Features
eo: Ecoj

en: Configure permissions
eo: Agordu permesojn

en: Permissions
eo: Permesoj
