SPhoenix AI (1.0.1) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Date
gl: Data

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Refresh
gl: Actualizar

en: User
gl: Usuario/a

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Left side
gl: Lado esquerdo

en: Right side
gl: Lado dereito

en: Bottom
gl: Botón

en: Medium
gl: Medio

en: Details
gl: Detalles

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Task
gl: Tarefa

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Period
gl: Periodo

en: Configure permissions
gl: Configurar permisos

en: Permissions
gl: Permisos

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Keyword
gl: Chave

en: About
gl: Información

en: Minimal
gl: Mínimo

en: Dark
gl: Escuro
