SPhoenix AI (1.0.1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Status
is: Staða

en: Estimated Cost
is: Áætlaður kostnaður

en: Date
is: Dagsetning

en: Preview
is: Forskoða

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Refresh
is: Endurnýja

en: User
is: Notandi

en: Left side
is: Vinstri hlið

en: Right side
is: Hægri hlið

en: Medium
is: Miðlungs

en: Details
is: Nánar

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Period
is: Punktur

en: Permissions
is: Réttindi

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: About
is: Um

en: Last 30 days
is: Síðustu 30 dagar
