SPhoenix AI (1.0.1) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Status
it: Stato

en: Date
it: Data

en: Preview
it: Anteprima

en: Default
it: Predefinito

en: Refresh
it: Aggiorna

en: User
it: Utente

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Bottom
it: In fondo

en: Medium
it: Medio

en: Details
it: Dettagli

en: Goal
it: Obbiettivo

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Features
it: Funzionalità

en: Period
it: Punto

en: Configure permissions
it: Configura permessi

en: Getting Started
it: Iniziamo

en: Permissions
it: Permessi

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Keyword
it: Parola chiave

en: About
it: Informazioni

en: Last year
it: L'ultimo anno

en: Light
it: Chiaro

en: Minimal
it: Minimale

en: Dark
it: Scuro
