SPhoenix AI (1.0.1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Date
mn: Огноо

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Left side
mn: Зүүн хэсэг

en: Right side
mn: Баруун хэсэг

en: Bottom
mn: Доод

en: Medium
mn: Дундаж

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
