SPhoenix AI (1.0.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Date
nn: Dato

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: Details
nn: Detaljar

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Permissions
nn: Rettar

en: Minimal
nn: Minimum
