SPhoenix AI (1.0.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Date
os: Датæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд

en: Refresh
os: Сног кæн
