SPhoenix AI (1.0.1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Date
sl: Datum

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Refresh
sl: Osveži

en: User
sl: Uporabnik

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Medium
sl: Srednja

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Configure permissions
sl: Nastavi pravice

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: About
sl: O modulu
