SPhoenix AI (1.0.1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Date
sr: Датум

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: Bottom
sr: Дно

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Content Type
sr: Тип садржаја
