SPhoenix AI (1.0.1) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Estimated Cost
uk: Оцінена вартість

en: Date
uk: Дата

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Default
uk: Базово

en: Refresh
uk: Оновити

en: User
uk: Користувач

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Left side
uk: Ліва колонка

en: Right side
uk: Права колонка

en: Bottom
uk: Знизу

en: Medium
uk: Середній

en: Details
uk: Подробиці

en: Goal
uk: Мета

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Task
uk: Завдання

en: Features
uk: Властивості

en: Period
uk: Крапка

en: Configure permissions
uk: Налаштувати повноваження

en: Getting Started
uk: Початок роботи

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: About
uk: Про модуль

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: Last year
uk: Останній рік

en: Light
uk: Світла

en: Last 30 days
uk: Попередні 30 днів

en: Title Field
uk: Поле заголовку

en: Minimal
uk: Мінімальний

en: requests
uk: запитів

en: No description available
uk: Немає опису

en: Dark
uk: Темний

en: Industry
uk: Галузь

en: Heavy
uk: Важкий
