SPID (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Medium
pl: Średnie

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Entity ID
pl: ID encji

en: User field mapping
pl: Mapowanie pola użytkownika

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: Extra large
pl: Bardzo duże
