SPID (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Medium
sk: Stredná

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Security Options
sk: Bezpečnostné nastavenia

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
