SPID (8.x-1.1-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Medium
fr: Moyen

en: Folder name
fr: Nom du répertoire

en: Private Key
fr: Clé privée

en: Security Options
fr: Options de sécurité

en: Button size
fr: Taille du bouton

en: Entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité

en: User field mapping
fr: Correspondance au champ utilisateur

en: @name field is required.
fr: Le champ @name est requis.
