SPID (8.x-1.1-beta2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Medium
et: Keskmine

en: Folder name
et: Kausta nimi

en: Button size
et: Nupu suurus

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik
