SPID (8.x-1.1-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Medium
el: Μέσο

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
