SPID (8.x-1.1-beta2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Medium
es: Medio

en: Private Key
es: Clave privada

en: Security Options
es: Opciones de seguridad

en: Button size
es: Tamaño del botón

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: @name field is required.
es: El campo @name es obligatorio.
