SPID (8.x-1.1-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.
