SPID (8.x-1.1-beta2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Medium
hu: Közepes

en: Folder name
hu: Könyvtár neve

en: Private Key
hu: Titkos kulcs

en: Button size
hu: Gomb mérete

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.
