SPID (8.x-1.1-beta2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Medium
pt: Médio

en: Folder name
pt: Nome da pasta

en: Private Key
pt: Chave privada

en: Button size
pt: Tamanho do botão

en: Entity ID
pt: ID da entidade

en: User authentication
pt: Autenticação de utilizador

en: @name field is required.
pt: O campo @name é obrigatório.
