SPID (8.x-1.1-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Medium
sv: Mellan

en: Private Key
sv: Privat nyckel

en: Button size
sv: Storlek på knapp

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.
