SPID (8.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Configure
ar: ضبط

en: Medium
ar: متوسط
