SPID (8.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Medium
az: Orta
