SPID (8.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bg: - Не -

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Medium
bg: Среда
