SPID (8.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Configure
da: Konfigurér

en: Button size
da: Knap størrelse

en: Organization name
da: Organisation
