SPID (8.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Medium
hr: Srednji
