SPID (8.x-2.0-beta2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Medium
id: Sedang

en: Entity ID
id: ID Entitas
